Привіт! Я міг би написати, який я класний і як колись склав ЗНО, але це мало кому цікаво. Головне — я орієнтуюсь на те, щоб зацікавити учня і показати, що фізика, математика чи хімія — це не про зубріння, а про розуміння. На уроках стараюся бути не «контролером», а підтримкою — допомогти, підказати, пояснити простою мовою і разом знайти рішення. І, до речі, це не входить у шкільну програму, але я можу пояснити, як утворюється грім або чому під час автогонки, коли машина наїжджає на поребрик, її автоматично підвертає в бік повороту — на апекс.




